Viscoplast™ Plastry Kubuś i Przyjaciele, 72 mm x 25 mm, pudełko/10 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Zestaw plastrów opatrunkowych z wizerunkiem postaci Disney’a z bajki o Kubusiu Puchatku. Miękkie i kolorowe plasterki dla dzieci. Sprężyste, zapewniają swobodę ruchu. Opatrunek nie przywiera do rany. Barwnik bezpieczny dla skóry dziecka. Hipoalergiczne, przepuszczalne dla pary wodnej i powietrza (pozwalają skórze oddychać). Zestaw zawiera 10 szt. plastrów o rozmiarze 72 x 25 mm na podłożu Comfort.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 278910
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Plastry Viscoplast™ Kubuś i Przyjaciele z kolorowymi grafikami służą do opatrywania i zabezpieczania drobnych ran. Plastry są dostępne w przyciągających wzrok, kolorowych opakowaniach.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Plastry |
|---|---|
| Typ produktu | Z opatrunkiem |
| Dla kogo | Uniwersalne |
| Substancja czynna | n/a |
| Zastosowanie | Rany płytkie, Skaleczenia, Otarcia |
| Sposób użycia | Przeznaczone do opatrywania i zabezpieczania drobnych ran. |
| Hipoalergiczny | Tak |
| Nadruk | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 10 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: 3m deutschland gmbh ulica i numer: carl-schurz-str. 1 kod pocztowy i miasto: 41453 neuss de |
| Krótki opis marketingowy | Viscoplast™ Plastry Kubuś i Przyjaciele, 72 mm x 25 mm, pudełko/10 szt. |
| Skład surowcowy | Włóknina |
| Wymiary (SxD) | 2,5 - 7,2 cm |
| Oświadczenie | Oświadczam, że uzupełniłem wszystkie dane dotyczące posiadanych przez produkt certyfikatów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Deklaracja zgodności z CE | 1 |
| Deklaracja zgodności z CE - jednostka certyfikująca | REG-DOC-MDR-GE-05-663379 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/62/2/1062291.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2025-04-17 |
| Cechy produktu | To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: