Viscoplast™ Plastry Auta, 72 mm x 25 mm, pudełko/10 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Delikatne wysoce oddychające plastry dla skóry wrażliwej z hipoalergicznym klejem testowanym dermatologicznie.
Cienkie, dopasowują się do powierzchni skóry.
Chłonny opatrunek nie przywiera do rany.
Opakowanie zawiera losowo wybrane grafiki.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 314097
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj produktu | Plastry |
|---|---|
| Typ produktu | Z opatrunkiem |
| Dla kogo | Uniwersalne |
| Substancja czynna | n/a |
| Zastosowanie | Otarcia, Rany płytkie, Skaleczenia |
| Sposób użycia | Przeznaczone do opatrywania i zabezpieczania drobnych ran. |
| Hipoalergiczny | Tak |
| Nadruk | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 10 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: 3m poland sp. z o.o. ulica i numer: al.katowicka 117 kod pocztowy i miasto: 05-830 nadarzyn pl |
| Krótki opis marketingowy | Viscoplast™ Plastry Auta, 72 mm x 25 mm, pudełko/10 szt. |
| Skład surowcowy | Włóknina |
| Wymiary (SxD) | 7,2 - 2,5 cm |
| Oświadczenie | Oświadczam, że uzupełniłem wszystkie dane dotyczące posiadanych przez produkt certyfikatów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Deklaracja zgodności z CE | 1 |
| Deklaracja zgodności z CE - jednostka certyfikująca | REG-DOC-MDR-GE-05-663379 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/62/4/1062413.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2025-04-17 |
| Cechy produktu | To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: