Viscoplast™ Plastry Komfort Mix na otarcia, 72 mm x 25 mm, kopertka/6 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 847756
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zestaw plastrów wykonanych z unikalnej elastycznej pianki. Dla osób aktywnych testujących nowe buty. Produkt jest dostępny w praktycznym i poręcznym opakowaniu, idealnym do torebki, kieszeni oraz w podróży. Plastry zabezpieczają odciski, haluksy i otarcia.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Plastry |
|---|---|
| Typ produktu | Z opatrunkiem |
| Dla kogo | Uniwersalne |
| Substancja czynna | N/a |
| Zastosowanie | Otarcia |
| Sposób użycia | Przeznaczone do opatrywania i zabezpieczania drobnych ran. |
| Hipoalergiczny | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: 3m deutschland gmbh ulica i numer: carl-schurz-str. 1 kod pocztowy i miasto: 41453 neuss de |
| Krótki opis marketingowy | Viscoplast™ plastry komfort mix na otarcia, 72 mm x 25 mm, kopertka/6 szt. |
| Skład surowcowy | Włóknina |
| Mix rozmiarów - dodatkowe informacje | 72 mm x25, 72 mm x 19 mm |
| Oświadczenie | Produkt nie posiada poniższych certyfikatów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 476 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Deklaracja zgodności z CE | 1 |
| Deklaracja zgodności z CE - jednostka certyfikująca | Reg-doc-mdr-ge-05-666816 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/65/2/1065284.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2025-02-06 |
| Cechy produktu | Miękkie, piankowe, amortyzują zmniejszając ucisk, zabezpieczają odciski, haluksy, otarcia. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: