Vegeta Natur wiadro 3kg
Wystaw opinię o produkcie
Vegeta Natur powstała jako odpowiedź na coraz większą świadomość i zapotrzebowanie konsumentów na zdrową i żywność. Ta innowacja w dodatkach do dań jest całkowicie zgodna z najnowszymi trendami zdrowego żywienia. Została skomponowana , z warzyw dojrzałych w słońcu i bez żadnych dodatków. Jej zalety to:
brak wzmacniaczy smaku i brak dodatkowych aromatów i barwników.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 225141
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Vegeta Natur powstała jako odpowiedź na coraz większą świadomość i zapotrzebowanie konsumentów na zdrową i żywność. Ta innowacja w dodatkach do dań jest całkowicie zgodna z najnowszymi trendami zdrowego żywienia. Została skomponowana , z warzyw dojrzałych w słońcu i bez żadnych dodatków. Jej zalety to:
brak wzmacniaczy smaku i
brak dodatkowych aromatów i barwników.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | do zup, sosów, dań mięsncyh |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Składniki | Sól morska 54,8%, suszone warzywa 32% (marchew, pasternak, cebula, ziemniaki, SELER, pomidory, por, papryka, natka pietruszki), cukier, lubczyk, pieprz czarny, kurkuma, czosnek, koper. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 151 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 638 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 54,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 26 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: