Sos sałatkowy koperkowy Knorr 0,8kg
Wystaw opinię o produkcie
- Intensywny smak koperku i pietruszki
- Do przygotowania z olejem w formie sosu vinaigrette lub w formie kremowej z majonezem, jogurtem lub śmietaną
- Doskonały jako sos do sałatek np. z ogórków i pomidorów lub dip do warzyw i mięs
- Idealny składnik mizerii, sałaty w śmietanie, czy sosu tzatziki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 145467
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
- Intensywny smak koperku i pietruszki
- Do przygotowania z olejem w formie sosu vinaigrette lub w formie kremowej z majonezem, jogurtem lub śmietaną
- Doskonały jako sos do sałatek np. z ogórków i pomidorów lub dip do warzyw i mięs
- Idealny składnik mizerii, sałaty w śmietanie, czy sosu tzatziki.
Parametry produktu
| Typ | W proszku |
|---|---|
| Smak | Pietruszka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Przeznaczenie | Jako sos do sałatek np. z ogórków i pomidorów lub dip do warzyw i mięs, do mizerii, sałaty w śmietanie, czy sosu tzatziki. |
| Składniki | Cukier, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, maltodekstryna, kwas (kwas cytrynowy), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), koperek (4%), regulator kwasowości (octany sodu), gorczyca mielona, laktoza, cebula (1,7%), natka pietruszki (1,7%), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), szpinak (1,2%), olej palmowy, skrobia ziemniaczana, ekstrakt drożdżowy, kurkuma. |
| Zawartość netto | 800 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Główny sposób przygotowania: Rozpuść 50 g produktu w 300 ml mleka, następnie dodaj 200 g majonezu oraz 450 ml jogurtu i dobrze wymieszaj. Po ok. 10 minutach wymieszaj ponownie i zaserwuj z sałatą. Alternatywny sposób przygotowania: Rozpuść 100 g produktu w 700 ml wody, dodaj 200 ml oleju roślinnego i dobrze wymieszaj. Po ok. 10 minutach wymieszaj ponownie i zaserwuj z sałatą. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 527 kJ |
| Wielkość porcji | 30 ml |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,7 g |
| Cukry | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: