Vegeta Natur Przyprawa w płynie 204g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET346626_22-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przyprawa w płynie Vegeta Natur doda smaku różnorodnym potrawom. Użyj jej do zup, sosów, dań mięsnych, dań warzywnych, ryb, sałatek. Idealna będzie do doprawienia marynaty do mięs lub marynaty do ryb..
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do zup, sosów, dań mięsnych, dań warzywnych, ryb, sałatek. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 204 g |
| Składniki | woda, sól morska (20,9%), cukier, ocet spirytusowy, aromaty, ekstrakt drożdżowy, ekstrakt z lubczyku. Może zawierać gorczycę, seler, laktozę i gluten. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 50 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 213 kJ |
| Wielkość porcji | 9 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 20,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: