LUNTER pasta z tofu Smalczyk z Cebulką 75g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET701954_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bogaty, wyrazisty i pełen smaku – ten kremowy, roślinny bestseller to idealny wybór na każdą okazję. Doskonale komponuje się z pieczywem, warzywami czy ulubionymi przekąskami, a jego intensywny smak sprawia, że trudno poprzestać na jednej porcji. Najlepsze? Dzięki trwałemu opakowaniu ALU nie wymaga przechowywania w lodówce. Możesz zabrać go wszędzie – do pracy, w podróż czy na piknik. Prosty, pyszny i zawsze gotowy do jedzenia!
Parametry produktu
| Składniki | 38 % tofu (nasiona soi, woda), woda, olej rzepakowy, 10 % cebula smażona (76 % cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), drożdże suszone, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, sos sojowy (woda, nasiona soi, nasiona pszenicy, sól), ocet jabłkowy. może zawierać nasiona gorczycy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 75 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-11-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 255 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1057 kJ |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość błonnika | 1,3 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,4 %RWS |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2,6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <0,5 |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 5,2 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12,8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10,5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: