VOREL Przedłużacz elektryczny biały 3 m, 4 gniazda z uziemieniem
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 642446
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Klasyczny przedłużacz listwowy z gniazdami z uziemieniem
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 4 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Wymiary (SxWxG) | 18 x 5 x 4 cm |
| Wyposażenie | Uziemienie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: toya s.a. ulica i numer: sołtysowicka 13-15 kod pocztowy i miasto: 51-168 wrocław pl |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: