Przedłużacz 3 gniazda z uziemieniem i wyłącznikiem o przekroju 1,5mm2 3m czarny
Wystaw opinię o produkcie
Przedłużacz 3 gniazd z uziemieniem i wyłącznikiem służy do przyłączenia urządzeń elektrycznych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 982915
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedłużacz 3 gniazd z uziemieniem i wyłącznikiem służy do przyłączenia urządzeń elektrycznych.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 3 |
|---|---|
| Długość przewodu | 3 cm |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 25 x 5 x 4 cm |
| Wyposażenie | Wyłącznik |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Średnica przewodu | 1,5 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Elhurt Sp. z o.o. Ulica i numer: Modlińska 379 Kod pocztowy i miasto: 03-151 Warszawa PL |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: