Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 752241
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Formy do pieczenia o niespotykanym wyglądzie, inspirowane kamieniem. Wykonane ze stali węglowej. Wewnątrz pokryte powłoką nieprzywierającą
o unikalnym wyglądzie imitującym kamień;
Przeznaczone do używania w piekarniku do temperatury +230°C
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Blacha do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 230 °C |
| Kolor | Czerwony, Grafitowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Wymiary (SxWxG) | 24 x 7 x 24 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: