Forma Tefal Delibake okrągła 19cm J1641174
Wystaw opinię o produkcie
Pożegnaj się ze straszną chwilą prawdy i przywitaj się ze słodkim smakiem sukcesu. Dzięki tortownicy Delicake nawet najdelikatniejsze wypieki są bezpieczne dzięki łatwo odpinanej obręczy i większej podstawie z brzegiem zapobiegającym wylaniu się ciasta. Podstawa może służyć również za talerz do serwowania, oszczędzając dodatkowej pracy! Praktycznym wykończeniem jest nieprzywierająca powłoka, która zapewnia łatwe czyszczenie. Wykonana z wysokiej jakości stali węglowej w oparciu o niemieckie know-how, tortownica Delicake to Twój delikatny klucz do sukcesu!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 987716
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pożegnaj się ze straszną chwilą prawdy i przywitaj się ze słodkim smakiem sukcesu. Dzięki tortownicy Delicake nawet najdelikatniejsze wypieki są bezpieczne dzięki łatwo odpinanej obręczy i większej podstawie z brzegiem zapobiegającym wylaniu się ciasta. Podstawa może służyć również za talerz do serwowania, oszczędzając dodatkowej pracy! Praktycznym wykończeniem jest nieprzywierająca powłoka, która zapewnia łatwe czyszczenie. Wykonana z wysokiej jakości stali węglowej w oparciu o niemieckie know-how, tortownica Delicake to Twój delikatny klucz do sukcesu!
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
| Kolor | Czerwony, Szary |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Wymiary (SxWxG) | 210 x 78 x 210 mm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: