Tofu sałatkowe chilli w stylu greckim 300g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8586024422377
Opis produktu
Opinie o produkcie
Idealna równowaga przypraw i ziół. Nasze tofu sałatkowe z greckimi ziołami to doskonale skomponowany smak, który ożywi Twoje nudne sałatki, kanapki czy wrapy. Świetnie sprawdzi się także solo jako bogata w białko przekąska. W zaledwie kilka minut przygotujesz apetyczne i efektowne danie, które zachwyci niespodziewanych gości. A gdy je podsmażysz, jego sprężysta konsystencja przypomina uwielbiany ser .
Warunki przechowywania
Przechowywać od +2°C do +8°C. również po otwarciu i spożyć w ciągu doby.
Składniki
77 % tofu (88 % nasiona soi, woda, czosnek, 0,9 % chili, wapń), 23 % zalewa solna (woda, sól).
Alergeny
SOJA
Informacje o produkcie
Marka: LUNTER
Kraj pochodzenia: Słowacja
Masa brutto: 0,39 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 558/134 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.5 g |
| Węglowodany | 1.6 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 3.1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: