Tofu sałatkowe w stylu greckim 300g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8586024422353
Opis produktu
Opinie o produkcie
, delikatne i gotowe, by wzbogacić Twoje posiłki. Nasze tofu w lekkiej zalewie smakuje doskonale prosto z opakowania – bez potrzeby dodatków. Dodaj je do sałatek, kanapek lub szybko podsmaż, aby nadać mu wyjątkowy charakter. Po usmażeniu jego unikalna tekstura przypomina chrupiący ser z grilla, co sprawia, że każdy kęs jest niezwykle satysfakcjonujący. Wolisz łagodniejszy smak? Krótkie namoczenie w wodzie wystarczy. Wszechstronne, pyszne i zawsze gotowe do pobudzenia Twojej kulinarnej kreatywności!
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. również po otwarciu. i spożyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
77 % tofu (90 % nasiona soi, woda, wapń), 23 % zalewa solna (woda, sól).
Informacje o produkcie
Marka: LUNTER
Kraj pochodzenia: RO
Masa brutto: 0,39 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 558/134 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.5 g |
| Węglowodany | 1.6 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 3.1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: