Talerze papierowe typu kraft średnica 18cm |50szt.|PLATIPACK|Guillin Polska
Wystaw opinię o produkcie
Talerze papierowe typu Kraft o średnicy 18 cm. Dzięki woskowanej powłoce posiadają większą odporność na ciecze i tłuszcz pozostając w pełni ekologiczne. W jednostce sprzedaży znajduję się 5 sztuk talerza.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 39015
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Talerze papierowe typu Kraft o średnicy 18 cm. Dzięki woskowanej powłoce posiadają większą odporność na ciecze i tłuszcz pozostając w pełni ekologiczne. W jednostce sprzedaży znajduję się 50 sztuk talerza.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Karton tekturowy |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: guillin polska ulica i numer: przemysłowa 3 kod pocztowy i miasto: 56-400 oleśnica pl |
| Krótki opis marketingowy | Talerze papierowe o średnicy 18 cm typu kraf |
| Wymiary (SxWxG) | 18 x 2 x 18 cm |
| Informacje dodatkowe | w jedym opakowaniu sprzedażowym znajduję sie 50 talerzy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: