Kielecki Sos Kielecki 1000 wysp 450 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 476073
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gęsty sos o kremowej konsystencji i bogatym, wielowymiarowym smaku, łączącym w sobie walory majonezu oraz pomidorów
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Łagodny |
| Smak | Łagodny, Pomidorowy, Majonez |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Dodatek do kanapek, zapiekanek, burgerów, hot-dogów, frytek i innych street food’owych klasyków; znakomicie sprawdzi się również jako marynata do dań z grilla, w szczególności mięs i warzyw |
| Składniki | Woda, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, cukier, koncentrat pomidorowy 3,4%, żółtka jaj kurzych, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, papryka suszona, cebula suszona, czosnek suszony (czosnek, maltodekstryna), przyprawy (w tym gorczyca, seler), stabilizator: guma guar; aromat (proszek o smaku jogurtu - zawiera mleko, serwetka - z mleka), aromaty, maltodekstryna, suszony liść pietruszki. |
| Zawartość netto | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wytwórcza spółdzielnia pracy społem ulica i numer: mielczarskiego 93-95 kod pocztowy i miasto: 25-726 kielce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 5 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w miejscach czystych, suchych, wolnych od obcych zapachów, a po otwarciu w lodówce. przed użyciem wstrząsnąć. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1343 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: