Talerz deserowy 19.5cm CADIX 5 + 1
Wystaw opinię o produkcie
Komplet 6 talerzy deserowych 19.5cm CADIX (5 + 1 GRATIS)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 156074
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 1,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Talerz |
| Wymiary (SxWxG) | 19,6 x 4 x 19,6 cm |
| Zawartość zestawu | 6 x Talerz deserowy 19.5cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: