Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 204751
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Salaterka szklana 20 cm.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Bezbarwny |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 1600 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 7,5 x 20 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: