TOPSELLER Ogórki konserwowe 860g
Wystaw opinię o produkcie
Marynat "Motyla" chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Są po prostu doskonałe! A w zimowe dni wprost niezastąpione w kuchni! Doskonale wyselekcjonowane warzywa, zamarynowane z dodatkiem przypraw w aromatycznej zalewie - to idealne wykończenie nie tylko niedzielnego obiadu. Ogóreczki konserwowe są chrupiące, kapustka czerwona wspaniale komponuje się z pieczystym a sałatka szwedzka jest świetna do kanapek. Pikle ujmują delikatnością.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 916281
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Marynat "Motyla" chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Są po prostu doskonałe! A w zimowe dni wprost niezastąpione w kuchni! Doskonale wyselekcjonowane warzywa, zamarynowane z dodatkiem przypraw w aromatycznej zalewie - to idealne wykończenie nie tylko niedzielnego obiadu. Ogóreczki konserwowe są chrupiące, kapustka czerwona wspaniale komponuje się z pieczystym a sałatka szwedzka jest świetna do kanapek. Pikle ujmują delikatnością.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 860 g |
| Składniki | ogórki, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, koper, gorczyca biała, ziele angielskie, pieprz czarny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Motyl Spółka Jawna Ulica i numer: Łódzka 8 Kod pocztowy i miasto: 97-221 Rokiciny Kolonia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 130 kJ |
| Wielkość porcji | 860 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: