Ogóreczki konserwowe klasyczne 300/150 g Smak
Wystaw opinię o produkcie
Pierwszy kęs wystarczy, aby przekonać się, że Ogóreczki konserwowe Smak są wyjątkowe. Zawdzięczają to specjalnie przygotowanej zalewie, w której tak ważna jest odpowiednia proporcja wszystkich składników – począwszy od wody aż po dodatki – ocet, cukier, gorczycę, nadające Ogóreczkom pożądany smak. Do tego dochodzi ich zgrabna forma, która doskonale wpisuje się w przygotowanie rozmaitych przekąsek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 712290
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pierwszy kęs wystarczy, aby przekonać się, że Ogóreczki konserwowe Smak są wyjątkowe. Zawdzięczają to specjalnie przygotowanej zalewie, w której tak ważna jest odpowiednia proporcja wszystkich składników – począwszy od wody aż po dodatki – ocet, cukier, gorczycę, nadające Ogóreczkom pożądany smak. Do tego dochodzi ich zgrabna forma, która doskonale wpisuje się w przygotowanie rozmaitych przekąsek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | ogórki 45% (zawierają siarczyny), woda, cukier, ocet spirytusowy, cebulka (zawiera siarczyny), papryka, sol, przyprawy (w tym gorczyca). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 150 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Pojemność | 320 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | PO OTWARCIU PRZECHOWYWAĆ W LODÓWCE. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 155 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: