TGQ Mus czekoladowy 700G
Wystaw opinię o produkcie
MIESZANKA W PROSZKU DO PRZYGOTOWANIA MUSU CZEKOLADOWEGO
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 122237
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
MIESZANKA W PROSZKU DO PRZYGOTOWANIA
MUSU CZEKOLADOWEGO
Parametry produktu
| Typ | Mus |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 700 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 19,5%, syrop glukozowy, olej z ziaren palmowych, tłuszcz kakaowy, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym; odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, stabilizator: difosforany, przeciwutleniacze: estry kwasów tłuszczowych i kwasu askorbinowego, alfa-tokoferol. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: - 700 g proszku - 0,5 l wody - 0,5 l śmietanki do ubijania (30% tłuszczu) Do naczynia wlać wodę oraz śmietankę do ubijania, dodać proszek i krótko wymieszać. Mikserem dokładnie mieszać przez 1 minutę przy niskich obrotach, a następnie dalej mieszać przy wysokich obrotach w czasie 4 minut. Wstawić do lodówki na co najmniej 3 godziny. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 280 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1166 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17,5 g |
| Cukry | 21,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 26,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: