WINIARY Kisiel o smaku cytrynowym z cukrem 1,3kg
Wystaw opinię o produkcie
Kisiel należy do polskich deserów podawanych na zimno i na ciepło. Jego podstawową zaletą jest lekkostrawność. Można go również stosować z większą ilością wody w formie napoju regeneracyjnego. Zawiera witaminę C. Bez sztucznych barwników.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 512030
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kisiel należy do polskich deserów podawanych na zimno i na ciepło. Jego podstawową zaletą jest lekkostrawność. Można go również stosować z większą ilością wody w formie napoju regeneracyjnego. Zawiera witaminę C. Bez sztucznych barwników.
Parametry produktu
| Typ | Kisiel |
|---|---|
| Smak | Cytrynowy |
| Zawartość netto | 1,3 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, skrobia ziemniaczana, kwas cytrynowy, sól, aromat, witamina C, maltodekstroza, koncentrat soku cytrynowego, barwnik (kurkumina) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 251 kJ |
| Wielkość porcji | 20 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 8,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,7 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 64 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 15 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 19 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: