Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 908905
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ryż Parboiled dzięki procesowi preparowania termicznego zatrzymuje wewnętrz ziarna witaminy i składniki odżywcze, a po ugotowaniu pozostaje sypki i puszysty. Podczas przygotowania nabiera delikatnego, złocistego koloru i wyraźnego aromatu. Stanowi idealny dodatek do wszelkiego rodzaju pieczeni, gotowanych i smażonych ryb oraz warzyw. Doskonale sprawdza się również do deserów.
Parametry produktu
| Typ | Parboiled |
|---|---|
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Birma, Kambodża, Grecja, Włochy, Gujana, Surinam, Tajlandia, Wietnam, Hiszpania, Pakistan, Paragwaj |
| Składniki | Ryż parboiled |
| Waga jednostkowa brutto | 5,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sawex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: przemysłowa 9 kod pocztowy i miasto: 83-400 kościerzyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 504 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1458 kJ |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: