Lestello ryż brązowy 5kg
Wystaw opinię o produkcie
Ryż brązowy zwany też to ryż, z którego usunięto jedynie najbardziej zewnętrzną warstwę (łuskę). Nie jest on poddawany procesowi polerowania dzięki czemu zachowuje właściwości pełnoziarnistego stąd najbardziej wartościowego ryżu. Jego jasnobrązowy kolor jest spowodowany obecnością kilku warstw otrąb, bogatych w minerały i witaminy (szczególnie grupy B) oraz błonnik. Jest produktem o niskim indeksie glikemicznym (55, podczas gdy dla ryżu białego wynosi on 70). Brązowy ryż wymaga dłuższego czasu gotowania w porównaniu do innych rodzajów ryżu (około 40 minut). Po ugotowaniu cechuje się lekko orzechowym posmakiem. Jest on bardzo wolno trawiony przez organizm dając poczucie sytości przez długi czas. Znakomicie smakuje zarówno na słodko (z owocami, bakaliami) jak i pikantnie z mięsem lub warzywami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 366901
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Nieporcjowany |
|---|---|
| Typ | Brązowy |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% Ryż brązowy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Tajlandia, Gujana |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lestello sp. z o.o. ulica i numer: cmolas 475 kod pocztowy i miasto: 36-105 cmolas pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: