TAGO Serduszka w lukrze 160g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901356030770
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 698273
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Korzenne pierniki w lukrze, w kształcie serc
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
|---|---|
| Smak | Cynamonowy, Imbirowy, Korzenny |
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające: węglany potasu, węglany amonu, węglany sodu, difosforany; mieszanka przypraw korzennych 0,9%, barwnik: karmel amoniakalny; olej rzepakowy, aromat, sól, substancja glazurująca: guma arabska; regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tago przedsiębiorstwo przemysłu cukierniczego tadeusz gołębiewski ulica i numer: ciemne ul wołomińska 125 kod pocztowy i miasto: 05-250 radzymin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 346 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1461 kJ |
| Wielkość porcji | 9,2 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 45,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 80,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: