Hit edycja limitowana 2024 Sielska Truskawka o smaku truskawki 220g
Wystaw opinię o produkcie
Nowa odsłona ciastek HIT sprawi, że poczujesz lato niezależnie od pory roku i tego, gdzie jesteś.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 953571
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Markizy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Dodatki | Z kremem |
| Zawartość netto | 220 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Składniki | Mąka pszenna tłuszcze roślinne (palma) cukier serwatka w proszku (mleko) skrobia (pszenica) syrop glukozowo-fruktozowy substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu żywność barwiąca (koncentrat z rzodkiewki, czarnej porzeczki i jabłka) zagęszczony sok truskawkowy (0,3 %) sól kwas: kwas cytrynowy aromaty emulgator: lecytyny mleko w proszku odtłuszczone może zawierać jaja, migdały, orzechy laskowe. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-06-30 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-817674 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bahlsen polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: