Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 566472
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Szynka krucha od szwagra mała. Wędzonka - szynka wieprzowa, wędzona, parzona. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok 5 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 103 g mięsa wieprzowego składniki: mięso wieprzowe, sól, maltodekstryna, syrop glukozowy, stabilizator:e451, cukier, przeciwutleniacz:e301, hydrolizat białka słonecznikowego, ekstrakty przypraw, aromaty, ekstrakty drożdżowe, ekstrakty ziół, substancja konserwująca: e250. produkt może zawierać: soję, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,5 - 2,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa , oddział w ełku ulica i numer: suwalska 86 kod pocztowy i miasto: 19-300 ełk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 504 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: