Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 923720
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
SZYNKA WIEPRZOWA Z POŁĄCZONYCH KAWAŁKÓW MIĘSA W OSŁONCE NIEJADALNEJ
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe: 65%, woda, skrobia modyfikowana kukurydziana, dekstroza, stabilizator: trifosforany; sól, substancje zagęszczające: przetworzone wodorosty morskie z gatunku eucheuma, guma ksantanowa, guma tara; regulator kwasowości: chlorek potasu; przeciwutleniacze: izoaskorbinian sodu, askorbinian sodu; izolat białka sojowego, ekstrakty przypraw, aromat, substancja konserwująca: azotyn sodu może zawierać produkty pochodne mleka (łącznie z laktozą), seler oraz gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,52 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,4 - 2,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex kutno sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00 – 613 warszawa oddział k1 w kutnie ulica i numer: intermodalna 8 kod pocztowy i miasto: 99-300 kutno pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 4 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 371 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: