Szklanki do napojów MODERN 420ml_6 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 893425
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szklanki do napojów MODERN 420ml
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 420 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krosno glass s. a. ulica i numer: tysiąclecia 13 kod pocztowy i miasto: 38-400 krosno pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 282 x 109 x 190 mm |
| Zawartość zestawu | 6 szklanek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: