Komplet 6 szklanek niskich 300 ml Octime Diamond
Wystaw opinię o produkcie
Komplet 6 szklanek niskich o pojemności 300 ml
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 8352
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 300 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 1,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 18,5 x 10,5 x 27 cm |
| Zawartość zestawu | 6 szklanek niskich ( 10,5x9x9cm, 300 ml) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 16 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: