Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 472830
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szklanka 340ml Lifestyle Spiegelau
wyprodukowano w Niemczech
szkło KRYSTALINE, szkło kryształowe bezołowiowe
Parametry produktu
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 340 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tomasz miszczak tableart sp. z o.o. sp. k ulica i numer: kutrzeby 14 4 kod pocztowy i miasto: 61-719 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 83 x 90 x 83 mm |
| Zawartość zestawu | Szklanka 340ml lifestyle spiegelau |
| Wzór/zdobienie | Szkło ryflowane |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: