Szklanka Palais do whisky 288ml Nachtmann
Wystaw opinię o produkcie
Szklanka Palais do whisky 288ml Nachtmann
szkło Krystalina szkło kryształowe bezołowiowe
wyprodukowano w Niemczech
wysokość 100mm średnia 82mm
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 959053
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 288 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. KUlica i numer: Kutrzeby 14 4Kod pocztowy i miasto: 61-719 Poznań PL |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 82 x 100 x 82 mm |
| Zawartość zestawu | Szklanka Palais do whisky 288ml Nachtmann |
| Wzór/zdobienie | szlif |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Pudełko |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: