Suszarka do włosów Zelmer ZHD9004 Plasma Care
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 473466
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Funkcja Ion-Plasma Care skutecznie neutralizuje jonizację dodatnią, zapobiegając puszeniu się i elektryzowaniu włosów. Dzięki temu pasma stają się gładsze, bardziej podatne na układanie i błyszczące. To doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o kondycję swoich włosów.
Czytelny wyświetlacz LED informuje o aktualnych ustawieniach temperatury i siły nawiewu. To nie tylko wygoda, ale i estetyczny element nowoczesnego designu urządzenia. Zawsze wiesz, na jakich parametrach pracujesz.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Nawiew zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc | 1600 W |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Kolor | Czarny |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/52/5/1352560.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/52/5/1352562.pdf |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 poziomy (poziomów) |
| Liczba poziomów regulacji temperatury | 4 poziomy (poziomów) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,38 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,11 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Cechy urządzenia | Dyfuzor |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: