Suszarka do włosów Philips BHD510/00
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 658313
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suszarka do włosów Philips BHD510/00 posiada technologię ThermoShield, która zapewnia doskonałą ochronę włosów. Czujnik wykrywający nadmierne ciepło aktywnie kontroluje temperaturę powietrza w suszarce, chroniąc włosy przed uszkodzeniem. Utrzymuje temperaturę suszenia na optymalnym poziomie, dzięki czemu zapobiega przegrzaniu włosów. Mocniejszy strumień powietrza dzięki mocy 2300 W przyspiesza suszenie, jednocześnie chroniąc włosy. Wydajny silnik tej suszarki został opracowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Generuje strumień powietrza o prędkości do 110 km/h, co zapewnia szybkie suszenie i ułatwia stylizacje. Poczwórna jonizacja zapewniająca gładkie i lśniące włosy. Przycisk zimnego nadmuchu zapewnia intensywny nadmuch zimnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia stylizacji i nadania jej ostatecznego kształtu.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Jonizacja, Nawiew zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc | 2300 W |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor | Granatowy |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 poziomy (poziomów) |
| Liczba poziomów regulacji temperatury | 3 poziomy (poziomów) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,20 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zastosowane technologie | Ionic |
| Cechy urządzenia | Dyfuzor, Koncentrator, Regulacja temperatury, Regulacja prędkości |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: