Suszarka do włosów Remington Coconut Smooth D5901
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 249653
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suszarka do włosów Remington Coconut Smooth D5901 posiada mikrocząstki odżywki z dodatkiem kokosa, które znajdują się w pierścieniu urządzenia i najlepiej zadbają o to, by Twoje włosy zawsze były pełne blasku. Zatroszcz się o gładkość i zdrowie swoich włosów dzięki suszarce Remington Coconut Smooth D5901 z mikro-odżywkami z dodatkiem kokosa. Zapomnij o elektryzujących się włosach dzięki antystatycznej mocy pierścienia z dodatkiem kokosa i 90% większej liczbie jonów. Dobierz temperaturę i prędkość suszenia do potrzeb swoich włosów. Suszarka ma 3 opcje ustawienia nagrzewania i 2 prędkości.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Jonizacja, Nawiew zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor | Różowy |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 poziomy (poziomów) |
| Liczba poziomów regulacji temperatury | 3 poziomy (poziomów) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,95 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,15 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zastosowane technologie | Ionic |
| Cechy urządzenia | Dyfuzor, Koncentrator, Regulacja temperatury, Uchwyt do podwieszania, Regulacja prędkości, Zdejmowana kratka wlotu powietrza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: