Suszarka do włosów Remington AC8901 Hydraluxe
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 314361
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suszarka Remington Hydraluxe zatroszczy się o każde włosy chroniąc je przed nadmiernym ciepłem i zapewniając idealne nawilżenie z technologią Moisture Lock. W osiągnięciu doskonałych efektów stylizacji pomoże Ci odżywianie jonowe, dzięki czemu będziesz cieszyć się gładką i lśniącą fryzurą po każdym suszeniu. Optymalne nawilżenie na co dzień z technologią Moisture Lock jest bajecznie proste. Podczas suszenia, pod wpływem ciepła, na Twoje włosy przenoszą się cząstki mikroodżywki. Tworzą na nich barierę, która pomaga zachować im zdrowe nawilżenie podczas stylizacji. Efekt? Z suszarką Hydraluxe już na zawsze zapomnisz, czym są suche włosy. Dla dobrej kondycji i zdrowego wyglądu Twoich włosów w suszarce Hydraluxe masz do dyspozycji specjalne ustawienie temperatury Hydracare. Gdy je wybierzesz, urządzenie automatycznie obniży poziom ciepła, chroniąc włosy przed uszkodzeniami termicznymi. Świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji: zarówno przy zwykłym suszeniu, jak i eleganckiej stylizacji fryzury.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Nawiew zimnego powietrza, Jonizacja |
|---|---|
| Moc | 2300 W |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Kolor | Biały |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 poziomy (poziomów) |
| Liczba poziomów regulacji temperatury | 3 poziomy (poziomów) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,15 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zastosowane technologie | Ionic, Cool Shot |
| Cechy urządzenia | Uchwyt do podwieszania, Regulacja temperatury, Dyfuzor |
| W zestawie | Instrukcja obsługi, koncentrator, dyfuzor |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: