'Specjal Jasny Pełny Piwo 500 ml X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 40915_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo Specjal jasny pełny to regionalny produkt z Browaru w Elblągu, warzony z wykorzystaniem składników od lokalnych dostawców. Bogaty, szlachetny smak i wyraźna goryczka sprawiają, że Specjal od lat ceniony jest w północnej Polsce. Jego receptura czerpie z elbląskich tradycji piwowarskich sięgających początków aż 1872 r. Krystalicznie czysta woda, słód z jęczmienia z wyselekcjonowanych plantacji, specjalne gatunki chmielu − to one nadają piwu złocistą barwę, wyraźną goryczkę i charakterystyczny smak.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 5,6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, kukurydza, ekstrakt z chmielu i chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa żywiec sp. z o.o. ulica i numer: browarna 88 kod pocztowy i miasto: 34-300 żywiec pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 11,5 % wag. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 194 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: