'Browar Kormoran Piwo Warmińskie Rewolucje 500 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 286813_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nasz piwowar zastosował odwrotne chmielenie: na goryczkę aromatyczna Sybilla, a na aromat goryczkowa Marynka, i dodatkowo chmielenie na zimno. Spróbuj jak cudownie delikatny i aksamitny może być lager!
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Lager |
|---|---|
| Smak podstawowy | Aksamitny |
| Zawartość alkoholu | 5,2 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Skład | woda, słody jęczmienne (jasny i ciemny), chmiel (Sybilla i Marynka), drożdże. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BROWAR KORMORAN Sp. z o.o. Ulica i numer: Sikorskiego 2 Kod pocztowy i miasto: 10-057 Olsztyn PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: