Sos z czosnkiem i miodem 220g TAO TAO
Wystaw opinię o produkcie
Oryginalny sos miodowy z czosnkiem TaoTao to gotowa marynata do mięs. Posmaruj mięso i piecz na grillu lub w piecu. Serwuj także jako gotowy sos do potraw z rusztu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 184802
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny sos miodowy z czosnkiem TaoTao to gotowa marynata do mięs. Posmaruj mięso i piecz na grillu lub w piecu. Serwuj także jako gotowy sos do potraw z rusztu
Parametry produktu
| Pojemność | 175 ml |
|---|---|
| Smak | Czosnkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | gotowa marynata do mięs, gotowy sos do potraw z rusztu |
| Składniki | cukier, woda, sos sojowy (nasiona soi, mąka pszenna, sól, woda, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; substancja konserwująca: benzoesan sodu), czosnek (4,4%), skrobia, miód (0,5%), sól, barwnik: karmel amoniakalny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość netto | 220 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TAN-VIET International S.A. Ulica i numer: Marco Polo 9 9 Kod pocztowy i miasto: 83-031 Łęgowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze 5-25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 30 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 201 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 856 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 48,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 48,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: