Sos ananasowy z chili 200 g TAO TAO
Wystaw opinię o produkcie
Gotowy sos chili z ananasem TaoTao to idealny dodatek do dań typu fast food, pieczonych i grillowanych mięs oraz warzyw, pizzy i kanapek. Stanowi też znakomity dip do chipsów i nachos.
Wyborne połączenie ostrej papryczki chili i owocowej nuty ananasa sprawia, że wystarczy kilka kropel tego sosu aby nadać potrawie świeży i niebanalny smak.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 326428
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gotowy sos chili z ananasem TaoTao to idealny dodatek do dań typu fast food, pieczonych i grillowanych mięs oraz warzyw, pizzy i kanapek. Stanowi też znakomity dip do chipsów i nachos.
Wyborne połączenie ostrej papryczki chili i owocowej nuty ananasa sprawia, że wystarczy kilka kropel tego sosu aby nadać potrawie świeży i niebanalny smak.
Parametry produktu
| Pojemność | 175 ml |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Chili |
| Smak | Chili |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | dodatek do dań typu fast food, pieczonych i grillowanych mięs oraz warzyw, pizzy i kanapek. Stanowi też znakomity dip do chipsów i nachos |
| Składniki | fruktoza, woda, ananas (18%), sok ananasowy (6,2%), czerwona papryka chili (3,5%), ocet, skrobia, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; sól, ekstrakt drożdżowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TAN-VIET International S.A. Ulica i numer: Marco Polo 9 9 Kod pocztowy i miasto: 83-031 Łęgowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 174 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 740 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 29,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: