Sos habanero hot BIO 140 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4030917003005
Opis produktu
Opinie o produkcie
Soczysta ostrość chili habanero podkręca smak już od kilku kropli. Warzywne tło i naturalna słodycz tworzą przyjemną równowagę. Dla miłośników ognistego akcentu bez kompromisów w składzie.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
ocet brandy*, papryka czerwona*, marchew*, woda, surowy cukier trzcinowy*, 6% chili habanero*, sok cytrynowy* z koncentratu soku cytryny, sól morska, koncentrat pomidorowy* pojedyńczo skoncentrowany, papryczki chili*, mielony pieprz cayenne*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA ORZESZKI ZIEMNE. INNE ORZECHY. SELERA. GORCZYCĘ I SOJĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 246 kJ / 59 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 11 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 0.8 g |
| Sól | 4.5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: