TaoTao Sos słodki teriyaki 150 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 107959
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowość od TaoTao- sos teriyaki słodki. Idealny do marynowania mięsa, ryb i warzyw.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Sos sojowy |
| Smak | Teriyaki, Sojowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Przeznaczenie | Idealny do potraw smażonych i grillowanych. niewskazany dla osób mających alergię na gluten i soję. |
| Składniki | Sos sojowy (40%) (woda, soja, mąka pszenna, sól); cukier, glukoza, woda, skrobia modyfikowana, ocet, melasa, cebula w proszku, czosnek w proszku (0,5%), imbir w proszku (0,5%), ekstrakt drożdżowy. |
| Zawartość netto | 150 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international p.s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 255 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1085 kJ |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 5,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: