Opis szczegółowy
Pieczywo Lekkie z orkiszem i dynią – wypiekane jest z dodatkiem mąki orkiszowej oraz zmielonych pestek dyni. Produkt wypiekany jest bez dodatku cukrów (zawiera jedynie występujące cukry). Jest źródłem magnezu, cynku i błonnika pokarmowego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekkie |
| Typ | Dyniowe, Orkiszowe |
| Składniki | Kaszka kukurydziana, mąka żytnia, 23% pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, woda, 4% zmielone odtłuszczone pestki dyni, 2% inulina, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, 0,9% błonnik pszenny, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | magnez, cynk |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1537 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 102 kJ |
| Wielkość porcji | 5,5 g |
| Zawartość białek | 10,9 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 73,9 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 18 %RWS |
| Magnez | 83,7 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 22 %RWS |
| Cynk | 1,8 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |