Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 176746_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Delikatny Chleb Tostowy Pszenny z miękką skórką wyrabiany jest z najwyższej jakości mąki pszennej, na zakwasie chlebowym i bez użycia konserwantów. Swoją świeżość zachowuje dzięki unikalnej recepturze i procesowi pasteryzacji. Jest doskonały na ciepło jako potocznie zwany tost, ale również ma swoich zwolenników jako baza do kanapek na zimno.
Parametry produktu
| Typ | Tostowy |
|---|---|
| Składniki | mąka pszenna 65%, woda, zakwas pszenny (woda, mąka pszenna), drożdże, olej roślinny (rzepakowy), sól, cukier, mąka sojowa, regulator kwasowości: octany sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dan Cake Polonia Sp z o.o. Ulica i numer: Transportowców 15 Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 280 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1184 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: