Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4015533012860
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Sok bezpośrednio wyciskany z marchwi z upraw biodynamicznych Demeter
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
sok z marchwi BIO Demeter 95%, sok z cytryn BIO Demeter 5%.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 159/38 kJ/kcal |
| Tłuszcz | <0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g |
| Węglowodany | 8.8 g |
| Cukry | 8.8 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 0.05 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: