Sok z buraków kiszonych z sokiem z imbiru BIO Demeter 700 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4015533042027
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Sok z buraków kiszonych otrzymanych w wyniku fermentacji MLEKOwej z dodatkiem soku z imbiru. Produkt w jakości Demeter.
Warunki przechowywania
Przechowywac w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
sok z buraków kiszonych Demeter 96%, sok z imbiru Demeter 4% (imbir Demeter, sok z cytryn BIO z koncentratu).
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 168/40 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 8.9 g |
| Cukry | 8.5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: