Softlan Vanilla Orchidee Koncentrat do płukania tkanin 1l
Wystaw opinię o produkcie
Koncentrat do płukania tkanin. Posiada długotrwały i przyjemny zapach wanilii i orchidei. Przebadany dermatologicznie. Przy średnim dozowaniu opakowania starcza na 45 płukań.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 124768
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Koncentrat do płukania tkanin. Posiada długotrwały i przyjemny zapach wanilii i orchidei. Przebadany dermatologicznie. Przy średnim dozowaniu opakowania starcza na 45 płukań.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | Składniki: <5%: kationowych środków powierzchniowo czynnych. kompozycje zapachowe. lactic acid, benzyl benzoate, benzyl alcohol, coumarin, benzyl salicylate, hexyl cinnamal. |
| Dozowanie | Dozowanie na 4-5kg prania ½ nakrętki (25ml) pranie ręczne; ¾ nakrętki (35ml) miękkie pranie* ; 1 ½ nakrętki (45ml) bardzo miękkie pranie |
| Zapach | Waniliowy, Orchidea |
| Dodatkowe właściwości | Nie zawiera fosforanów;skoncentrowany;właściwości zmiękczające;antystatyczny |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 45 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 45 ml |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/10/93/0/1093024.pdf |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: brand distribution sp. z o.o. ulica i numer: św. rocha 8 kod pocztowy i miasto: 15-879 białystok pl |
| Zawartość nominalna | 1000 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Krótki opis marketingowy | Koncentrat do płukania tkanin. posiada długotrwały i przyjemny zapach. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem., Przechowywać w oryginalnym opakowaniu., Szczelnie zamykać pokrywę., Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Tak |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Okres przydatności | 400 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 432 szt. |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: