Softlan 1l Windfrisch Koncentrat do płukania tkanin
Wystaw opinię o produkcie
Koncentrat do płukania tkanin. Posiada długotrwały i przyjemny zapach. Przebadany dermatologicznie. Przy średnim dozowaniu opakowania starcza na 45 płukań.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 124591
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Koncentrat do płukania tkanin. Posiada długotrwały i przyjemny zapach. Przebadany dermatologicznie. Przy średnim dozowaniu opakowania starcza na 40 płukań.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | Składniki: <5%: kationowych środków powierzchniowo czynnych. kompozycje zapachowe. lactic acid, citronello, hexyl cinnamal, linalool, alpha- isomethyl lonone. |
| Dozowanie | Dozowanie na 4-5kg prania ½ nakrętki (25ml) pranie ręczne; ¾ nakrętki (35ml) miękkie pranie* ; 1 ½ nakrętki (45ml) bardzo miękkie pranie |
| Zapach | Leśny, Morska bryza |
| Dodatkowe właściwości | Nie zawiera fosforanów;Skoncentrowany;Właściwości zmiękczające;Antystatyczny |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 40 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 45 ml |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/97/87/978757.pdf |
| Zagrożenie | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: brand distribution sp. z o.o. ulica i numer: św. rocha 8 kod pocztowy i miasto: 15-879 białystok pl |
| Zawartość nominalna | 1000 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Krótki opis marketingowy | Koncentrat do płukania tkanin. Posiada długotrwały i przyjemny zapach |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć., Zamknij prawidłowo pokrywę., Zawsze przechowuj produkt w oryginalnym pojemniku., Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 432 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: