Śmietanka UHT Łaciata 36% 1L X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 542241-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietanka UHT kremowa 36%
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 36 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | do spożycia i przetwórstwa |
| Składniki | Śmietanka, stabilizator - karagen E407 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" w Grajewie Ulica i numer: ul. Elewatorska 13 Kod pocztowy i miasto: 19-203 Grajewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1415 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1415 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 23 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: