Rama Professional do ubijania 35% 1L X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 837267-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rama do ubijania 35% oferuje bogaty, kremowy smak i 2 razy większy przyrost po ubiciu niż śmietanka zwierzęca.
Dlaczego warto wybrać Ramę Professional do ubijania 35%?
• Idealna do Ubijania, Dekoracji i Nadzień
• Idealne i stabilne różyczki po wyszprycowaniu
• Różyczki utrzymują swoją formę przez 3 dni
• Można zamrażać (po ubiciu)
Parametry produktu
| Składniki | woda, całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, tłuszcz kokosowy, MAŚLANKA w proszku (7%), emulgatory (polisorbat 60, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny SOJOWE), substancja zagęszczająca (guma guar, guma ksantanowa), barwniki (karoteny). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 1,01 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 9 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2029-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 342 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1430 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 33 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: