Śmietanka UHT 18% 500ml Łowicz
Wystaw opinię o produkcie
Śmietanka UHT 18% Łowicka 5ml
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 45337
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Śmietanka UHT 18% Łowicka 500ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Zawartość tłuszczu | 18 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Do zup i sosów |
| Składniki | Śmietanka,stabilizator karagen. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Przemysłowa 3 Kod pocztowy i miasto: 99-400 Łowicz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 768 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: